Společnost

Společnost CF servis Czech s.r.o. zahájila svoji činnost v prosinci 2006, kde navázala na dosavadní tříleté zkušenosti a dynamický růst v oblasti financování na českém trhu. Jedná se o soukromou nebankovní společnost, poskytující rychlé hotovostní úvěry a především úvěry na vyplácení exekucí či konsolidaci stávajících nevýhodných půjček se zástavou nemovitosti.

Dále se společnost zabývá poradenskou činností a zprostředkováním služeb pro soukromou i firemní klientelu v oblasti úvěrových obchodů. Hlavní prioritou naší firmy je především odbornost, nezávislost a objektivnost, to vše na základě nejnovějších informací z finančního trhu.

Proč zvolit právě nás?

Ke každému problému klienta přistupujeme s individuálním přístupem bez zkoumání registrů.

Dále spolupracujeme při vyhodnocování bonity s největšími finančními institucemi na českém trhu a získáváme pro Vás nejaktuálnější informace o nabízených produktech a podmínkách.

Jsme nezávislí na jakékoli z těchto finančních institucí a právě proto můžeme objektivně posoudit Vaše potřeby individuálním způsobem. Informace zveřejňované v médiích bývají často zkreslovány a nebývají dostatečné. Jednotlivé produkty a podmínky finančních institucí jsou natolik odlišné, že bez odborné pomoci nejste schopni nalézt nejoptimálnější řešení Vašeho požadavku.

Veškeré služby poskytujeme bez jakéhokoliv poplatku předem. Dokážeme Vám, že profesionální přístup společnosti a cesta k Vašim financím může být pohodlná a krátká.

Sídlo společnosti

CF servis Czech s.r.o.
Hálkova 664
547 01 Náchod

IČ: 275 05 537

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 22979

Zanechte nám na sebe kontakt

a my se vám ozveme!